Ağız ve Diş Sağlığı

Diş hastanesi randevu alma sistemi okmeydanı çapa Bezmiâlem

2 Kasım 2015

Eski adıyla ağız ve diş sağlığı polikliniği Şişli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi SSK Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde faaliyetini sürdürmektedir şimdiki adı ise İstanbul İl Özel İdaresi Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi Okmeydanı Hastane Okmeydanı Diş Hastanesi online olarak randevu alıp hastanelerde diş tedaviniz. gerçekleştirebilirsiniz.

SSK Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Devlet Hastanesi

En çok gelen sorulardan birisi hangi Devlet Hastanesi’nde diş tedavisi için hangi Devlet Hastanesi’ne başvurabilirim bizde sizlere bu konumuzda randevu alabileceğiniz devlet hastanelerinde sıralamak istedik bu özellikten devlet hastanesine randevu alabilir ve randevu saatinden en az yarım saat kadar önce hastanede bulunarak randevu saati geldiğinde devlet hastanesinde gerçekleştirebilirsiniz

Devlet hastanelerinde fiyat farklı oluyor mu ?

Devlet hastanelerinde genellikle yapılan diş tedavisi ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir fakat birtakım estetik uygulamalar kaplama tedavi yöntemleri fiyat farkı verilerek gerçekleştirilmektedir bazı devlet hastaneleri ise uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Online olarak nasıl randevu alabilirim

Devlet hastanelerinden online olarak diş tedaviniz için randevu alabilirsiniz Vermiş olduğum adresinden hemen hızlıca alarak tedavinizi gerçekleştirebilirsiniz. Randevu için aşağıdaki adrese gidiniz.

http://www.hastanerandevu.gov.tr/Randevu/?saglikKurumuHastaneKodu=14589

Telefonla randevu almak istiyorum

Telefonla randevu almak için 182 nolu hattan yararlanabilir istediğiniz gün ve saatte randevunuzu alabilirsiniz.

Online olarak randevu alabilmem için hangi işlemler gerekiyor ?

Online olarak randevu alabilmeniz için T.C kimlik numaranız ve 1 adet irtibat numaranızın bulunması gerekiyor online randevu aldıktan sonra en az yarım saat öncesinden hastanede bulunur üzerinizdeki TC kimlik numarası ile gişede işlemlerinizi rahatlıkla yaptırabilirsiniz hastanelerin online randevu sistemleri saat 12 de başlıyor ve Ertesi sabah saat 7 ye kadar sürüyor online randevu almakta zorluk çekiyorsanız 0212 320 10 43 numaralı telefondan da yararlanabilirsiniz.

Adres: Darülaceze cad. Gürsel Mahallesi Kağıthane / İSTANBUL
Telefonla Randevu: 0212 320 10 46
Santral: 0212 320 10 43
E-posta: info@istanbulagizdis.gov.tr

Benzer Yazılar

8 Sorular ve Cevaplar

 • Bunu Cevapla Derya

  Hocam çok yararlı bir bilgi olmuş çok teşekkür ederim. Online olarak randevumu aldım..

 • Bunu Cevapla Nihat

  Hocam online olarak randevu alabileceğimi bilmiyordum ben sürekli olarak telefon ile randevu alıyordum şimdi online üye oldum ve randevularımı artık buradan alacağım randevu iptal de edilebiliyor ayrıca güzel olmuş.

  • Bunu Cevapla Uzman Diş Hekimi

   Evet Nihat bey randevu alabiliyor randevu iptal de edebiliyorsunuz.

 • Bunu Cevapla Nadire

  Hocam periontalajiden randevu alamıyorum bir yıl oldu lütfen yardım edin

  • Bunu Cevapla Uzman Diş Hekimi

   Nadire hanım merhabalar sorunuzu iletirseniz size yardımcı olmaya çalışabilirim.

 • Bunu Cevapla Senem

  Hocam 20 yildir disimde iltihap var antibiyotik geçir miyo ağrım yok arada bas agrisi oluyo doktora gittim filim çekti birsey gorunmuyor dedi iltihap yok diyo ama ben hissediyom buni o kisim sis dis eti uzmanina gorun dedi uzman ne yapcak kan tahlilimi yapiyor

 • Soru Sorun