Monthly Archives

Aralık 2015

Diş Hekimi Tedavileri

Hangi yaşlarda implant tedavisi yapılabilir ?

11 Aralık 2015

İmplant tedavisi ile ilgili bizlere en sık gelen sorulardan birisi İmplant tedavisi hangi yaşlarda yapılabilir implant tedavisi Her Yaşta yapılabilir mi sorularını sizler için bu konu altında cevaplamak istiyoruz. Implant tedavileri kemik gelişimini tamamlamış tüm hastalarda yapılabilmektedir kemik gelişimi yaşı bayanlarda 15 ile 16 yaşında erkeklerde ise 17 ile 18 yaşı arasındadır. Bu yaşların dışında üst yaşlarda herhangi bir sınırlama söz konusu değildir. Genel olarak sağlıklı olan her bireye İmplant tedavisi rahatlıkla uygulanabilmektedir.

İmplant tedavisi en sık hangi yaşlarda uygulanmaktadır

Genellikle diş kayıplarının fazla yaşandığı ileri yaşlarda ve aynı zamanda kemik erimesine bağlı olarak protez tutuculuğunda sorunlar yaşandı ondan dolayı ileriki yaşlarda diş implant tedavilerden daha sık ihtiyaç duyulmaktadır diş implant tedavileri günümüzdeki en modern diş tedavi yöntemlerinden birisi olduğu için yapılan İmplant tedavisi ile hastalar daha konforlu bir diş yapısına sahip olurlar.

İmplant tedavilerin ömrü ne kadar oluyor ?

İmplant tedavileri doğru bir bakım ile ömür boyu kalıcı olabilirler ynı zamanda İbrahim tedavilerinin ömrüm uygulamayı yapacak Diş hekimine ve Diş Hastanesi neye bağlıdır doğru bir teknikle yapılmış olan implant tedavileri düzenli bir bakım ve düzenli kontrollerle çok uzun yıllar ömrünü devam ettirebilir.

İnsan tedavilerinin başarı oranı nedir ?

Implant tedavileri doğru bir uygulama ve kaliteli bir malzeme ile yüzde 99 oranında bir başarı yüzdesi vardır. Bu Tedavinin doğru bir şekilde yapılabilmesi dişhekimine yada diş hastanesine bağlıdır. Bu konuda deneyimli ve kaliteli bir Diş hekimine başvurmanızı öneriyoruz.

İmplat tedavilerinin fiyatları

Implant fiyatları Diş hekimine uygulamayı gerçekleştirecek olan Diş Hastanesi’ne Diş Hastanesi’nin bulunduğu semte hastanın durumuna implant tedavisinde uygulanacak olan malzemenin kalitesine ve benzeri birçok etkiye göre değişkenlik göstermektedir en net fiyat aralığını muayene sonrasında alabilirsiniz